KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14445079

nr 1444 5079

Tusch

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1945. Bildmått: 21x39, yttermått inklusive ram: 32x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:54:42

21/1 15:20:20 1      Vinnande bud